Hakkımızda

Hemodiyaliz ünitesinin kalbi olan su arıtma sisteminin üretmiş olduğu saf suyun diyaliz tedavisindeki öneminin bilinciyle yola çıkan Deltamed Mühendislik, Reverse Osmos (ters ozmos) su arıtma sistemlerine teknik servis ve yedek parça hizmeti sağlamak amacı ile kurulmuş ve bu kuruluşu sağlam temeller üzerine oturtarak bu alanda 1981 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veren Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş. bünyesine girerek Türkiye’nin İç Anadolu, Doğu Anadolu , Karadeniz , Ege ve Akdeniz bölgelerinde Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş. yi temsil eden tek yetkili teknik servis olmuştur. Şirketimizin merkezi Ankara’da olup daha sonra müşterilerimize daha kaliteli ve daha hızlı hizmet vermek amacıyla hizmet alanlarını genişletilerek Trabzon, Malatya , Kayseri , Samsun , Erzurum ve İzmir illerinde Teknik Servis hizmet noktaları oluşturulmuştur.

Açılıştan ;

 

Ekibimiz ;

IMG_1197

Deltamed Mühendislik, temel ilkesi müşteri memnuniyeti olan bir mühendislik firmasıdır. Ana hizmet alanı Türkiye’nin en büyük hemodiyaliz merkezleri olmak üzere, Fresenius Medikal Hizmetler A.Ş. tarafından üretilen su arıtma sistemleri , laboratuvar tipi cihazlara ve aletli periton diyalizi cihazlarına da hizmet vermektedir.

Firmamız “Fresenius Medical Care Uluslararası Servis Standartları” çerçevesinde faaliyet göstermekte olup, TSE 12426 Hizmet Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi , ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi , ISO 18001(OHSAS) İş Saglığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgelerine sahiptir.

T.C Sağlık bakanlığı tarafından 28.10.2011 tarihinde 44047 no lu resmi gazetede yayımlanan diyaliz yönetmeliği ve bu yönetmelikte atıfta bulunulan Avrupa Farmakopesi standartları başta olmak üzere, dünya genelinde su arıtma sistemlerinin gelişimini yakından takip ederek Türkiye’de yapılmakta olan diyaliz tedavisinin kalitesinin artırılmasında sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır.

Su arıtma sistemleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü proje, malzeme ve ilgili fiyat çalışmaları tarafınızdan gelen talepler doğrultusunda özenle hazırlanarak sizlere en kısa zamanda bilgilendirme yapılacaktır.